2 Boyutlu Strafor Kesim

Bize küçük bir biblo veya fotoğraf verin benzerini istediğiniz boyutta atölyemizde strafordan imal edelim!

Straforun kullanımı günden güne daha da yaygın hale gelmektedir. Gün içerisinde işyerinizde, öğle yemeği yediğiniz restaurantta, alış veriş yaptığınız markette ve daha bir çok alanda karşınıza çıkmaktadır.

Strafor ekonomik bir ürün olduğundan piyasada tercih edilmektedir. Bilgisayar destekli cnc makinalarımızda istenilen şekle ve ölçüye göre kesim yapmaktayız. Strafor koni, strafor küre, strafor küp, strafor huni, strafor daire, strafor üçgen gibi geometrik biçimlerin yanı sıra sanatsal ürünlerde kesebiliriz.

Reklam çekimlerinde kullanacağınız arka planlar, dekor olarak kullanacağınız objeler, okul etkinliklerinde kullanacağınız materyaller çalışma alanlarımızdan bazılarıdır.

İmalat atölyesi olduğumuz için birinci elden üretim yapmaktayız. Siz de evinizin bahçesinde, balkonunuzda ve hatta evinizin içinde strafordan yapılmış bir sanat eserini istiyorsanız doğru adrestesiniz. EPS Sanat ile iş yeriniz için duvarlarınızı kurumsal kimliğinizde donatmaya ne dersiniz?

Hayal gücünüzü zorlayın ve daha sonra çok uygun ücretlerle hayalinizdeki heykele sahip olmak için bizimle iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *